Půjčovna lešení

Lešení je ve své podstatě velmi jednoduchá funkční konstrukce, která pomáhá práci při rekonstrukcích i výstavbách nových objektů. Při plánované úpravě domu jako je zateplení, nová omítka, výměna oken – výrazně usnadňuje přístup i manipulaci s materiálem. Stejně tak při výstavbě nové budovy nebo rozšíření původní stavby pomáhá zpřístupnit vyšší plochy a urychluje práci na dokončení díla.

Pro mnoho stavebních činností je lešení použito v rámci relativně krátké doby a není třeba investovat do nákupu vlastního trubkového systému. Zapůjčení lešení může výrazně ušetřit rozpočet stavebním firmám, které tak nemusí složitě odhadovat potřeby doplňkové výbavy u jednotlivých zakázek, které jsou často velmi proměnlivé. Rozpočet a zejména čas pak ušetří i soukromým majitelům, kteří mají v plánu modernizovat svůj dům. V rámci úspory však nejde jen o samotnou pořizovací cenu lešení. Při výstavbě je třeba myslet i na dopravu a manipulaci a zejména pak na odborné ukotvení a zabezpečení celé konstrukce.

Kompletní služby – od projekce po montáž

Naše společnost disponuje velkým skladem a veškerou manipulační technikou. Přesně podle vašeho zadání připravíme dokumentaci, zajistíme dovoz i montáž přímo na místě. Lešení je vám tak volně k dispozici v rámci jakéhokoli projektu. Našim zákazníkům se snažíme zajistit kompletní služby. Naši zaměstnanci jsou vždy náležitě proškoleni a svou pečlivou prací ručí za bezpečný provoz i užívání lešení.

Můžete nás kontaktovat kdykoli. Rádi vám doporučíme vhodné řešení pro vaši stavbu, pečlivě připravíme veškeré podklady i kalkulaci. Vždy dbáme na dodržení sjednaných termínů i cen. Rádi vám uvolníme ruce i prostředky pro práci na vašem projektu bez dalších starostí o zajištění vhodného lešenářského systému.